Witam,
Mam pytanko, jest możliwość wczytania do obiektu Image1 obrazu, ale żeby nie pokazywał się odrazu tylko zostawał stary widoczny a ten wczytany dopiero został pokazany za 2 min. Wiem ,że można to zrobić inaczej, ale bardzo mi zależy na takim sposobie. Tak na pierwszą myśl przychodzi mi aby wyłączyć wszelkie odświerzanie Image1, albo jego rysowanie. Troche zabardzo nie orientuje się jak przebiega dokładnie wczytywanie obrazu. W moim rozumowaniu najpierw wczytywany jest do pamięci a potem rysowany, jeśli jestem w błędzie to z góry sorki za moją niewiedzę i prosiłbym o oświecenie. Z góry wielkie dzięki za pomoc.


