Wczytywanie obrazu

dział ogólny

Wczytywanie obrazu

Nowy postprzez Mietek » sobota, 27 wrzeÅ›nia 2008, 21:10

Witam,

Mam pytanko, jest możliwość wczytania do obiektu Image1 obrazu, ale żeby nie pokazywał się odrazu tylko zostawał stary widoczny a ten wczytany dopiero został pokazany za 2 min. Wiem ,że można to zrobić inaczej, ale bardzo mi zależy na takim sposobie. Tak na pierwszą myśl przychodzi mi aby wyłączyć wszelkie odświerzanie Image1, albo jego rysowanie. Troche zabardzo nie orientuje się jak przebiega dokładnie wczytywanie obrazu. W moim rozumowaniu najpierw wczytywany jest do pamięci a potem rysowany, jeśli jestem w błędzie to z góry sorki za moją niewiedzę i prosiłbym o oświecenie. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
Mietek
 
    NieznanyNieznana

Re: Wczytywanie obrazu

Nowy postprzez wargo » sobota, 27 wrzeÅ›nia 2008, 21:52

Może użyj timera który za 2 sekundy załaduje za pomoca kodu nowy obrazek, jesli dobrze zrozumiałem.
Avatar użytkownika
wargo
Mądrosław
Mądrosław
 
Posty: 389
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 16:44
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 3
System operacyjny: Windows 7
Kompilator: C++ Builder 6 Personal
Gadu Gadu: 6259515
    NieznanyNieznana


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Ogólne problemy z programowaniem

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości